Yangın Kapısı - Ataşehir Ferforje

Ataşehir de hertürlü Ferforje, Çelik çatı konsrüksiyon, Demir korkuluk işleriniz güvenli ve hızlı bir biçimde deneyimli çalışanlarımız ile uygulanmaktadır.
Title
İçeriğe git
yangin kapisi, yangin kapisi yapimi

YANGIN KAPISI YAPIMI

Yangın kapısı özellikle son dönemde oldukça yaygın kullanılan güvenlik önlemlerinden bir tanesidir. Genel olarak yangın için çeşitli önlemler alınsa da ne yazık ki iyi sonuçlar elde edilememektedir. Bu nedenle yangın kapısı kullanımı da son dönemde artmıştır. Yangın kapılarını diğer güvenlik önlemlerinden ayıran en belirgin özelliklerinden bir tanesi ilk olarak yangın çıkan alan ile bağlantıyı doğrudan keserek zehirli gaz salınımına bağlı olarak zehirlenmeleri engellemesidir. Bu nedenle oldukla sık tercih edilir. Yangın kapısı faydaları saymak ile bitmeyecek derecede fazladır.

Faydaları;
Yangın kapısı faydaları yukarıda da belirttiğimiz üzere oldukça fazladır. Yangın, oldukça tehlikeli olabilecek bir durumdur. Bu nedenle oldukça kuvvetli önlemler alınmalıdır. Yangın kapılarının çeşitli modelleri de mevcuttur. Değişik modellere sahip olmasının birinci sebebi kullanım alanlarının çeşitli olmasıdır. İlk olarak yangın kapısının kullanım alanlarından bir tanesi hastanelerdır. Hastaneler yoğun bir şekilde insan kalabalığına maruz kaldıkları için gün içerisinde herhangi bir tehlike anında zarar alabilecek insan sayısı çok fazladır. Bu sebepten dolayı kesinlikle hastanelerde yangın kapısı kullanılmalıdır.
Hastanelerde alanlar genellikle geniş olduğundan dolayı çift kanatlı yangın kapıları kullanılır, çift kanatlı yangın kapılarının diğer yangın kapılarından farkı ise daha fazla insana yangın anında veya yangın sonrasında dışarıya güvenli bir biçimde tahliye etmesidir. Hastanelerin yanı sıra yangın kapısı bankalarda, okullarda, alışveriş merkezilerinde, iş merkezlerinde ve daha bir çok alanda aktif olarak kullanılmaktadır. Yangın kapısı faydaları insan hayatı açısından oldukça fazladır.
Ataşehir de hertürlü Ferforje, Çelik çatı konsrüksiyon, Demir korkuluk işleriniz güvenli ve hızlı bir biçimde deneyimli çalışanlarımız ile uygulanmaktadır.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Kayışdağı Mah. Nihat Sok. No:4
Ataşehir / İSTANBUL
Tel: +90 216 572 26 06
Gsm: +90 542 264 12 49

ETİKETLER
Ferforje, Ferforje Raf, Ferforje Masa, Ferforje Fiyatları, Ferforje Sandalye, Ferforje Yatak, Ferforje Masa Sandalye, Merdiven Korkuluğu, Ferforje Kapı, Ferforje Kafes, Ferforje Demir, Ferforje Korkuluk, Balkon Korkuluk, Apartman Kapısı, Balkon Demiri, Demir Ferforje
İçeriğe dön